Kuchnia od Abra Meble

Brakuje Ci pomysłu na urządzenie funkcjonalnej i pięknej kuchni? Pozwól się więc zainspirować i wybierz jedną spośród wielu proponowanych przez Abra kuchni do zabudowy. Nie bez przyczyny kuchnia uważana jest za centrum życia domowego. Zawsze miło jest zasiąść ze znajomymi w salonie i obejrzeć wspólnie film, jednak nic nie może równać się z niepowtarzalnym charakterem, jakim epatuje właśnie kuchnia. Czy to pogaduszki przy przygotowywaniu posiłku, czy niezobowiązujące spotkanie przy kawie – przestrzeń kuchenna zawsze kusi domowników swoim ciepłem.

Kuchnia Abra Meble

Jeśli obawiasz się, że nieduża powierzchnia zostanie przytłoczona przez przysadzistą kuchnię, zapoznaj się z naszą ofertą. Abra meble proponuje kuchnie w różnych stylach i wykończeniach, dzięki czemu każdy może dobrać meble odpowiednie do przestrzeni, jaką musi zagospodarować.

Fronty z połyskiem, powiększą optycznie niedużą przestrzeń, a drewniane wykończenia mebli nadadzą kuchni klasycznej elegancji i sprawią, że stanie się przytulna. Możesz dowolnie zestawiać ze sobą fronty, uchwyty, blat i dodatki, by kuchnia nabrała charakteru zgodnego z jej użytkownikami.

Jak wiadomo, poza efektem wizualnym liczy się także funkcjonalność. Szafki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były pojemne i użytkowe. Wszystko, co mieści Twoja kuchnia, musi pozostawać w zasięgu ręki. Szafki są pojemne i wyposażone w blokadę umożliwiającą cichy domyk drzwiczek. Abra meble oferuje nie tylko miejsce na naczynia i przestrzeń na przechowywanie żywności, ale także miejsce do zabudowy płyty grzewczej, piekarnika, zlewu, zmywarki oraz lodówki. Nowoczesna kuchnia nie obędzie się bez takich udogodnień.

Długość proponowanej zabudowy to 180 cm i dostępna jest w różnych układach, dzięki czemu niezależnie od kształtu i powierzchni pomieszczenia, znajdziesz meble dostosowane specjalnie do Twojego wnętrza. Postaw na kuchnie od Abra Meble i poczuj jak funkcjonalna może okazać się przestrzeń.

Kuchnia od Abra Meble
Przewiń do góry