Sklep Vikan

Sklep Vikan to światowy producent wyspecjalizowanego sprzętu sprzątającego. Duński sklep funkcjonuje na rynku już od ponad stu lat i cieszy się dużą popularnością głównie w przemyśle spożywczym. Producent wykorzystuje wieloletnie doświadczenie i przekłada je na ciągłe ulepszanie swoich produktów. W ofercie sklepu Vikan znajdziemy wiele kategorii sprzętu czyszczącego; są to między innymi różnego rodzaju szczotki, ściągacze czy wiadra. Dzięki szerokiej gamie produktów, sklep jest w stanie w sposób kompleksowy zaopatrywać swoich klientów biznesowych.
To, czym Vikan wyróżnia się na tle konkurencji, to wysoka jakość materiałów wykorzystywanych do produkcji. Producent zdobył zaufanie wśród klientów dzięki solidnemu wykonaniu produktów i ich trwałej konstrukcji, a to wszystko w oparciu o zachowanie wszelkich norm HACCP. Ponadto, produkty Vikan sprawdzą się w niemal każdych warunkach – są odporne na niskie i wysokie temperatury (od -25°C do +121°C) i wilgoć, a dodatkowe wykorzystanie w produktach polipropylenu, gwarantuje czystą i trudno brudzącą się powierzchnię.
Marka Vikan to również doskonała ergonomia. Producent dba o to, aby oferowane produkty były nie tylko niezawodne w kwestii samego utrzymywania czystości. Troszczy się także o wygodę i zdrowie swoich klientów. W tym celu, do produktów są stale wprowadzane kolejne ulepszenia – takie jak zmiany długości i grubości. Dzięki temu, użytkownicy mogą pracować wydajniej, przy jednocześnie mniejszym obciążaniu rąk i krzyża.

Więcej dowiesz się na: https://euro-mop.pl/pl/producer/Vikan/949985

Sklep Vikan
Przewiń do góry