Najmodniejsze płytki schodowe wewnętrzne 2018

Płytki schodowe wewnętrzne wciąż są jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów wykończeniowych schodów – nie tylko w domach mieszkalnych, ale i w obiektach użytku publicznego. W sieciach sklepów budowlanych i wykończeniowych największym trendem są obecnie płytki schodowe wewnętrzne, imitujące drewno, beton i marmur. Które z nich sprawdzą się w Twoim wnętrzu?

Płytki schodowe imitujące drewno to doskonała alternatywa dla prawdziwych schodów drewnianych. Te, choć niewątpliwie są bardziej efektowne i eleganckie niż płytki schodowe wewnętrzne, wymagają jednak odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji. Jeśli nie należysz do osób, które mogą sobie na to pozwolić, płytki schodowe wewnętrzne będą o wiele lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem. „Drewniane” modele płytek niczym nie różnią się od pozostałych, dlatego również ich czyszczenie ogranicza się do najprostszych metod.

Nieco rzadziej spotykanym rozwiązaniem są już płytki schodowe wewnętrzne imitujące beton i marmur. Te z kolei doskonale sprawdzą się w miejscach o surowym, industrialnym wystroju, a dodatkowo podkreślą ich charakter.

Najmodniejsze płytki schodowe wewnętrzne 2018
Przewiń do góry