Siła social mediów.

W dzisiejszych czasach prawie każdy ma swój profil na Facebooku, Twitterze, naszej klasie. Jesteśmy zalogowani na forach, mamy konta Google + czy udostępniamy nasze fotki na Instagramie. Dlaczego social media odniosły taki sukces?

Ponieważ ludzie od zawsze lubili plotkować i  być na bieżąco w tym co dzieje się wokół nich. Kiedyś jednak ograniczało się to do lokalnej gazety i najbliższych sąsiadów. Dziś lubimy wiedzieć co dzieje się na całym świecie. Czytamy o nowościach technologicznych, o makijażu, modzie, o konfliktach na Bliskim Wschodzie.

Dlatego ważne, by Twoja firma miała także profil. Twoi klienci będą mogli być na bieżąco z tym co dzieje się na światowych rynkach, jaki produkt wprowadzasz oraz o wszystkich wydarzeniach, które Twoja firma organizuje. Możesz także pochwalić się zdjęciami zrobionymi podczas firmowej imprezy czy ciekawego projektu. Dzięki temu klient zacznie lepiej kojarzyć Twoja markę,a dzięki temu  chętniej będzie zaglądał na Twoją stronę.

Nie bój się więc zaprzyjaźnić z mediami społecznościowymi i wykorzystaj ich siłę. Komunikuj się z klientami oraz twórz wydarzenia. Zobaczysz, jakie to łatwe.

icons-social-media

Siła social mediów.
Przewiń do góry