O co chodzi z rankingiem Google?

Każdy z nas, kto posiada sklep internetowy lub stronę, pragnie być zauważony w sieci. Jak jednak sprawić by po wpisaniu w wyszukiwarkę „buty Nike Kraków” nasz sklep z obuwiem pojawił się jako pierwsza strona?

Otóż tym właśnie zajmują się pozycjonerzy. Mają oni za zadanie sprawić, by frazy, które odpowiadają Twojej branży generowały ruch na Twojej stronie. najprościej mówiąc, mają oni sprawić by po wpisaniu interesujących Ciebie zapytań Twój sklep lub strona pojawiła się jako pierwsza w Googlach. Niestety często bywa tak, że bez odpowiedniego budżetu nie mamy na to szans.

Dlatego, że wszelkie kampanie AdWords oraz sama praca pozycjonerów jest długotrwała. Z drugiej jednak strony warto poświęcić więcej budżetu n tego typu reklamę, ponieważ z pewnością zwróci Ci się ona w najbliższym czasie.

Będąc już w 10 pierwszych stronach, mamy ogromną szanse na to, że klient wybierze nasz sklep i to w nim kupi wymarzone buty, bluzę czy ziołową herbatkę. Pomyśl sam, czy szukając produktów w Internecie poświęcasz więcej czasu niż obejrzenie pierwszych 10 może 11 stron? Kolejne pozycje często są pomijane lub prawie nie zauważane.

Dlatego właśnie ranking Googli jest tak ważny.  Nie pozostawaj więc w tyle i walcz o najlepsze miejsce!

 

google-top-10

O co chodzi z rankingiem Google?
Przewiń do góry